777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Nabízíme vyklízení prostor v Praze a jejím širokém okolí. 

Vyklízení bytů a domů

Vyklidit byt, zvláště pokud je v pozůstalosti, může být velký nápor na nervy. Někdy je lepší, tuto práci nechat na profesionálech. Naše stěhovací firma PROFIGROUP se specializuje na vyklízení bytů i nebytových prostor. Zajistíme rovněž vyklízení sklepů, půdy a jiných prostor u domu či bytu. 

Vyklizení bytu Praha

Veškerý vzniklý odpad od vyklízení bytu nebo komerčních prostor odvezeme do sběrného dvora, dle místa trvalého bydliště objednavatele. V případě likvidace pozůstalosti zajistíme recyklaci elektrospotřebičů i nábytku.

Vyklízení před rekonstrukcí

Naši klienti si nás také volají pro vyklízení během rekonstrukce. Kupujete nový nábytek a chcete se zbavit starého? Koupili jste byt či dům, nebo nabyli pozůstalost a potřebujete vše vyklidit? Poskytujeme vyklízení v Praze jak nekomerčních tak komerčních prostor. Zajišťujeme kompletní nebo částečné vyklízení.  

Co zajišťujeme během vyklízení: 

  • vyklízení bytů a domů 
  • vyklízení pozůstalostí 
  • vyklízení sklepů, půd a garáží 
  • vyklízení kanceláří a firem 
  • vyklízení skladů, hal a archivů 

Jak vyklízení probíhá

Pokud se jedná o kompletní vyklízení, pošleme na místo technika, který zhodnotí situaci a připraví plán vyklízení včetně cenové nabídky. Dle požadovaného stavu objednáme velkoobjemový kontejner, přistavíme dostatečně velké stěhovací auto a vše pečlivě odnosíme pryč. Veškerý drobný odpad roztřídíme dle druhu a uložíme do pytlů případně přepravek a odneseme na vůz či do přistaveného kontejneru. Nábytek demontujeme a odneseme vcelku k vozu či kontejneru a poté rozbijeme na menší kusy a uložíme do kontejneru nebo do vozu. Po ukončení prací provedeme hrubý úklid vyklizených prostor. 

Objednejte si profi vyklízení

Pro vyklízení si objednejte naši profi firmu PROFIGROUP. Podívejte se do našich referencí, co všechno jsme za 16 let praxe vyklidili a objednejte si náš tým profi stěhováků. 

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování