777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Vyklízení bytu je hračka

Jsme profesionálové každým coulem. Vyklízení po Praze se věnujeme již řadu let. Vyklidíme byt, půdu, sklep, chalupu nebo obchodní prostory. Naši pracovníci jsou ochotní, vstřícní, usměvaví a slušně vychovaní. Na zakázku přijedou ve stejnokroji a vybaveni vším potřebným pro jejich práci. Na vás bude pouze otevřít byt. A po zakázce zaplatit.

vyklízení půdy

Cenová nabídka na míru

Neváhejte a kontaktujte nás pro nezávaznou cenovou nabídku. Na základě vámi udaných informací vám doporučíme nejvhodnější počet pracovníků na realizaci vaší zakázky a sdělíme předpokládanou cenu. Vyklízení pak provedeme ve vámi vybraném termínu nebo v nejbližším možném. Ať už chcete vyklízet v Praze nebo Berouně, Příbrami nebo Kladně, zavolejte nám. Přijedeme a vaši zakázku profesionálně zrealizujeme.

Likvidace odpadu na skládce

Veškerý nábytek či jiné harampádí odvážíme na smluvní skládku, kde věci z vyklízení vyhodíme. Odvoz na skládku je výhodný v tom, že zákazník už s námi nemusí a ušetřený čas může věnovat jiné činnosti. V případě, že si domluvíte odvoz nábytku na sběrný dvůr, budeme potřebovat vaši přítomnost při příjezdu na tento dvůr.

Potřebujete vyklidit byt?

Nejčastěji vyklízíme byty v pozůstalosti, po exekucích nebo před rekonstrukcí. Jezdíme vyklízet také společné prostory a sklepy. Během realizace se maximálně snažíme snížit hluk a dočasné nepohodlí sousedů, ne vždy je však podle představ. Proto je vhodné své spolubydlící dopředu informovat, že se chystají ve vašem vchodě vyklízecí práce.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování