777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Ušetřete náklady spojené s vyklízením díky našim bohatým zkušenostem.

Ušetřete za vyklízení skladu v Praze a okolí až 25!

Investovali jste do nákupu nového skladu, ale je potřeba vyklidit vybavení po původním majiteli? Ať už je sklad vybaven regály, skříněmi, vysloužilými elektrospotřebiči nebo jiným vybavením, je nutné objednat velkoobjemový kontejner a velký vůz, se kterým odvezete veškeré věci do sběrného dvora. 

Vyklizení skladu Praha

Vyklizení skladu

Náš tým specialistů z PROFIGROUP se specializuje na vyklízení skladů, komerčních prostor a kanceláří. Neváhejte a obraťte se na nás. Na místo pošleme našeho technika, který zhodnotí situaci, připraví cenovou kalkulaci i plán vyklízení. Po odsouhlasení k vám v den D přijedou naši stěhováci a pustí se do práce. Díky bohatým zkušenostem dobře víme, jak provést co nejefektivněji a nejrychleji vyklízení všech druhů nemovitostí. S námi ušetříte náklady spojené s pronájmem dodávky a mnoho dalších výloh. Vlastníme totiž stěhovací pomůcky i velká stěhovací auta. U nás zaplatíte pouze zlomek ceny a také vám ušetříme mnoho času i fyzické dřiny. 

Proč si objednat vyklízení bytů od nás

  • nabízíme profesionální a levné vyklízení kanceláří, skladů, dílen, archivů a jiných prostor
  • vyklízíme v Praze, Středočeském kraji i celé republice
  • odvezeme odpad na legální smluvní skládky
  • postaráme se o odvoz nebezpečného odpadu

Objednejte si vyklízení skladu v Praze a okolí od PROFIGROUP

Nedělejte si starosti, kam se starými věcmi po původním majiteli. Svěřte tuto práci našim profesionálním stěhovákům. Zaručujeme kompletní i částečné vyklízení dle předem dohodnutého postupu. V případě nutnosti používáme speciální techniku, vybavení a samozřejmostí jsou bezpečnostní oděvy a rukavice. Nezalekneme se ani vyklízení velkých prostor s vysokou mírou znečištění. Podívejte se na naše reference, jaké zkušenosti máme s vyklízením nemovitostí.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování