777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Podívejte se, jak nejvíce ušetříte a na koho se při vyklízení obrátit. Specializujeme se na vyklízení v Řevnicích a okolí. 

Vyklízení Řevnice 

Hledáte nejlevnější pomoc při vyklízení v pozůstalosti v Řevnicích? Obraťte se na náš tým stěhováků z PROFIGROUP. Specializujeme se na komplexní služby v oblasti vyklízení bytů, domů, skladů, půd, garáží, sklepů a dalších prostor. 

Veškerý vzniklý odpad od vyklízení bytu nebo komerčních prostor odvezeme do sběrného dvora, dle místa trvalého bydliště objednavatele. V případě likvidace pozůstalosti zajistíme recyklaci elektrospotřebičů i nábytku.

vyklízení obchodního centra

Zajišťujeme vyklízení bytů před rekonstrukcí

Naši klienti si nás také volají pro vyklízení během rekonstrukce. Stěhujete se do nového, kde zůstaly věci po původním majiteli nebo rekonstruujete a chcete odstranit veškerý svůj starý nábytek?  I s tímto vám pomůžeme! Je jen na vás, co ponecháme, odvezeme do sběrného dvora, nebo převezeme na jinou adresu. Zajišťujeme kompletní nebo částečné vyklízení.  

Co zajišťujeme během vyklízení: 

  • vyklízení bytů a domů 
  • vyklízení pozůstalostí 
  • vyklízení sklepů, půd a garáží 
  • vyklízení kanceláří a firem 
  • vyklízení skladů, hal a archivů 

Co zahrnuje vyklízení od PROFIGROUP a jak probíhá? 

Jestliže se rozhodnete pro kompletní vyklízení , pošleme na místo technika, který zhodnotí situaci a připraví plán vyklízení včetně cenové nabídky. Cena je u nás vždy konečná. S námi nezaplatíte žádné skryté poplatky navíc. Po objednání našich služeb vyklízení k vám v dohodnutý termín pošleme náš tým stěhováků, který odveze vše, dle domluvy. Chcete některé věci ponechat? Domluvte s naším technikem, jak si vyklízení představujete a podle toho budou naši stěhováci dále postupovat.  

Objednejte si profesionální vyklízení 

Pro vyklízení si objednejte naši profi firmu PROFIGROUP. Podívejte se do našich referencí, komu jsme s vyklízení v Řevnicích pomohli za uplynulé roky. 

 

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování