777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Zabýváme se vyklízením bytů, kancelářů, půd, sklepů, zemědělských usedlostí. Nebojíme se žádné výzvy. Jsme tu proto, abychom vám pomohli s odvozem nábytku do sběrného dvora nebo na skládku.

Vyklízecí práce po celé Praze

Naším regionem působnosti je celá Praha a přilehlé okolí. Na vyklízení jezdíme každý den, a tak máme opravdu mnoho zkušeností s nejrůznějšími druhy odpadu. Vyklidíme standardně zařízený byt, vyklidíme i byt po notorickém "sběrači". Pomůžeme vám zbavit se poškozeného nábytku povodněmi, požárem nebo jinou přírodní katastrofou.

Vyklízení a ozonizace

Navíc vám můžeme pomoct takové prostory zbavit nežádoucího pachu, plísní, bakterií. Nově totiž k vyklízení nabízíme se slevou i ozonové čištění. Stačí se s našimi pracovníky domluvit a hned si můžete objednat dezinfekci prostor na některý z nejbližších volných dnů.

Pomáháme zlikvidovat nábytek

Proč byste se tahali se skříní, postelí nebo ledničkou k popelnici? Zavolejte kluky z Profigroup a oni se o vše postarají. Zachovalý nábytek buď nabídneme potřebným (dětskému domovu, domovu seniorů, sociálním spolkům, sportovcům...) nebo ekologicky zlikvidujeme na naší smluvní skládce.

Dokážeme vyčistit byt od všeho nežádoucího. Odvezeme stoly, židle, gauče, skříně, komody, koberce, lednici, pračku. Prostě vyklidíme byt úplně od všeho. A navíc vám tam vyčistíme vzduch nejefektivnější metodou - ozonem.

Naše práce vás nijak neomezí

Během vyklízecích prací nemusíte být fyzicky přítomni. Naši kluci stejně nebudou mít čas si s vámi povídat. Vrhneme se do práce a až poběžíme do finiše, zavoláme vám, abyste si přišli byt nebo kancelář převzít. A zaplatit :)

Po ozonovém čištění můžete prostory ihned po odjezdu našeho pracovníka používat. Vše je zdravotně nezávadné.

Objednejte si naše služby, určitě budete spokojeni. Kromě vyklízení a ozonizace umíme také stěhování, autodopravu nebo skladování.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování