777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Pomáháme tam, kde si majitelé bytů neví rady. Byty zbavíme nepořádku a díky modernímu přístroji na ozonizaci také pachů, virů a bakterií. Zavolejte si naší vyklízecí četu a za pár hodin budete mít byt připravený k nastěhování.

Vyklízení Praha Stodůlky

K další zakázce na vyklizení bytu jsme jeli na sídliště do pražských Stodůlek. Paní Blažena zde zdědila byt po zemřelém otci a potřebovala se zbavit nepořádku, který zde zbyl.

Vyklízení bytu

Na vyklízení jsme povolali partu 3 pracovníků, aby šla práce rychle od ruky a paní Blažena si mohla co nejdříve byt převzít a začít vybavovat novým nábytkem.

Průběh vyklízení bytu

Je to pokaždé stejné. Nešťastný majitel bytu nám zavolá, že si neví rady. My jej uklidníme, že s podobnými vyklízeními máme spoustu zkušeností a ať vše nechá na nás. Po příjezdu do bytu se hned vrhneme do práce a pošleme majitele bytu do práce, na nákup, na procházku. Prostě kamkoliv mimo byt.

Není to z důvodu toho, že by nám vadilo, že se na nás dívá a "kontroluje". Spíš je to proto, že se majitelé bytu (nebo domu) během vyklízení brzy začnou nudit. Naši kluci nemají čas si se zákazníkem během práce povídat. Proto je lepší využít čas efektivněji a zařídit si potřebné.

Když jde vyklízení do finiše, zavoláme zákazníkovi, aby si byt, kancelář, sklep, půdu nebo dům přišel převzít. A pak nastává nejhezčí okamžik celé zakázky. Majitelé většinou jen otevřou pusu a začnou naše kluky chválit. Byt je vyčištěný od veškerého nábytku i drobného bordelu a je prakticky ihned možný k nastěhování nových nájemníků.

Vyklizený byt k předání majiteli

Když si necháte od nás také vyčistit prostor ozonem, pak máte jistotu, že jsou pryč i všechny nepříjemné pachy (např. z cigaret, spáleného tuku, zvířat apod). Pak už vůbec nic nebrání tomu, abyste si začali užívat nově získaných bytových prostor.

Cena vyklízení bytů

Naše kalkulace je zcela přehledná a jednoduchá. Vše je pouze o době vyklízení, tedy celkovém čase. Při využití party dvou pracovníků se vyklízení bytu 2+1 nejčastěji pohybuje v ceně kolem 8 až 12 tisíc korun. Je to hodně individuální.

Kontaktujte nás a nechte veškeré starosti s vyklízením bytu na nás. O vše se postaráme. Za pár hodin budete mít byt k dispozici zcela čistý.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování