777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Úkol zněl jasně - veškerý nábytek i jeho obsah musí pryč. Protože se podle objednávky jednalo o byt v prvním patře a některé věci již byly vyhozeny nebo prodány, vyslali jsme na realizaci vyklízení partu dvou pracovníků s autem.

Vyklízení Praha Nusle

Aby si slečna Tamara nemusela brát volno v práci, domluvili jsme se na příjezdu do bytu před začátkem její pracovní doby. Po příjezdu k zákazníkovi jsme byt prošli a zjistili, že zas tak málo věcí tam není. Odhadli jsme dobu práce i celkovou cenu, slečna odjela do práce a my jsme se vrhli na vyklízení. Časový odhad zakázky byl šest hodin.

Vyklízení Praha

Vyklizení předsíně bylo poměrně rychlé, neboť zde nebylo tolik nábytku. Pak už jsme měli volný průchod z bytu ze všech místností. Během toho, kdy Tomáš odnášel věci z předsíně, začal Karel pytlovat věci, které ještě zbyly ve skříních. Tomáš se pak k němu přidal a pytlů utěšeně přibývalo.

Samotné pytlování nepořádku zabralo našim pracovníkům nakonec něco málo přes hodinu. Když byl nábytek prázdný, začal jeho odnos do auta. U větších skříní jsme se rozhodli pro jejich demolici ještě v bytě. Hrozilo totiž, že by se vše jinak nevešlo do auta.

Cena vyklízení dle dohody

Se slečnou Tamarou jsme předem domluvili hodinovou sazbu i sazbu za likvidaci na skládce. V tomto případě byl odhad na cenu vyklízení kolem devíti až jedenácti tisíc korun. Během pytlování jsme si sice říkali, že předpokládaný rozpočet bude asi hodně napnutý, ale nakonec jsme se do něj vešli. I když tedy s odřenými zády.

Opět se nám potvrdilo, jak specifická je každá zakázka. Byli jsme přesvědčeni, že byt dokážeme za šest hodin vyklidit a vše zlikvidovat na skládce, neboť jsme nedávno podobný byt rovněž vyklízeli za těchto časových dispozic. Tentokrát ale byl drobnou překážkou čas strávený pytlováním drobností, a tak se čas trochu lišil.

I z tohoto důvodu nedáváme našim zákazníkům před zakázkou pevnou částku, ale vždy předpokládané časové rozpětí. Nechceme prostě slibovat něco, co pak nedokážeme splnit. Na naší čestnosti a spolehlivosti si hodně zakládáme.

Kladná reference

Před dokončením vyklízení jsme zavolali slečně Tamaře, a ta během obědové pauzy byt převzala. Byla překvapená, kolik prostoru byt ve skutečnosti nabízí a s naší prací byla velmi spokojená. Cena vyklízení sice atakovala horní hranici odhadu, ale s tím nebyl ze strany slečny Tamary žádný problém.

Získali jsme tak dalšího spokojeného zákazníka s příslibem, že nás bude všude doporučovat. Chcete se také obrátit na profesionály? Kontaktujte nás a my zrealizujeme i vaše vyklízení, ať už potřebujete vyklidit byt, obchodní prostory nebo třeba půdu. A umíme i stěhování nebo skladování.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování