777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Jsme připraveni postarat se o kompletní vyklizení domácností, nebytových prostor nebo obchodních prostor. Nevadí nám špinavá práce a jsme připraveni maximálně vyhovět zákazníkovi.

Vyklízení Praha

Jsou vaši sousedé bordeláři a zaneřádili společné prostory nepotřebným nábytkem nebo jinými věcmi? Není nic jednoduššího než zavolat vyklízecí četu Profigroup a vše sousedům nechat vyhodit. A pak i zaplatit.

Vyklízení Praha

Jste předseda společenství vlastníků a chcete udělat sousedům radost? Vyhlašte sběr nepotřebného nábytku a jeho likvidaci a my pro vás zajistíme jak odnos, tak i uvedenou likvidaci na skládce. Práce pro společenství vlastníků jsou čím dál častější. Aby také ne, vždyť spojit jedno vyklízení pro více domácností se vyplatí úplně všem!

Pak jsou ale také situace, kdy si musíte poradit sami. Zdědili jste byt, který dlouho nikdo neobýval a vy se chcete zbavit všeho vybavení? Jsme tu pro vás! Pracovníci Profigroup jsou zvyklí na jakékoliv podmínky pro práci. Špinavé vyčistíme, čisté odneseme. Vše likvidujeme na smluvní skládce, a tak můžeme našim zákazníkům za vyklízení nabídnout zajímavé ceny.

Vyklízení mimo Prahu

Nejste z Prahy? To přeci nevadí! Vyklízecí práce provádíme nejen na území hlavního města, ale také mimo něj. Jezdíme do Berouna, Benešova, Příbrami, Písku, Plzně a dalších měst. Stačí nás kontaktovat a my vás propojíme s nejbližší posádkou.

Vyklízení se věnujeme už téměř deset let. Za tu dobu jsme odvezli stovky tun odpadu na skládky a sběrné dvory. Naši kluci nachodili tisíce kilometrů při vynášení věcí z bytů, ať už se jednalo o vyklízení pozůstalostí, vyklízení exekučně zabavených bytů nebo o vyklizení bytu před rekonstrukcí a modernizací.

Jsme tu také když budete potřebovat stěhování nebo skladovací služby. Stačí nás prostě kontaktovat a my uděláme maximum, abyste byli spokojení. Neslibujeme služby zdarma, ani za levno. Děláme služby kvalitně, poctivě, rychle a za rozumné ceny.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování