777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Máme za sebou celou řadu vyklízecích akcí. Vyklízíme byty, firmy, obchodní prostory, stodoly, půdy, zahrádkářské oblasti, i celé budovy. Spolupracujeme s řadou realitních kanceláří, společenství vlastníků nebo správců nemovitostí.

Vyklízení budovy Holešovice

Vyklízení po celé Praze i okolí

Naše působnost se neustále zvětšuje. Začínali jsme vyklízením po Barrandově a postupně jsme rozšířili naše služby na celou Prahu i přilehlé okolí. Dnes, po osmi letech působení, jezdí naše posádky na vyklízecí práce do bytů a firem po celé Praze a kamkoliv ve Středočeském kraji. A dá se očekávat, že růst budeme i nadále.

Naši zákazníci jsou s našimi službami spokojení, což nám dává sílu se neustále zlepšovat a zvětšovat.

Denně máme v terénu tři až pět posádek, které se starají o to, co by jinak museli zákazníci řešit sami. Vyklidíme byt přesně dle přání. Buď zůstanou jen holé zdi a vše ostatní odvezeme k likvidaci, nebo necháme v bytě předem označené kusy nábytku, kuchyňskou linku nebo drobnosti určené například k prodeji nebo jinému dalšímu využití.

Spojíme vyklízení se stěhováním

Nemáme problém spojit vyklízení bytu se stěhováním nebo skladováním. Kromě regionu působnosti totiž rozšiřujeme také naše služby. Nyní již patříme k předním poskytovatelům i v dalších službách, spojených s autem - stěhováním a dopravou.

Našim pracovníkům můžete věřit. Nezkazí žádnou legraci a svou práci odvedou s maximální profesionalitou. O všem potřebném vás budou včas informovat, ale jinak během vyklízecích prací ani nemusíte být přítomni. Až se bude vyklízení chýlit ke konci, naši kluci vám zavolají, aby svou práci předali.

Nábytek jde na skládku nebo potřebným

Nábytek z vyklízení z velké části okamžitě likvidujeme na skládce. Občas ale zavážíme některé kusy nábytku, jako skříně, postele nebo stoly těm, kteří je ještě rádi využijí - azylové domy, dětské domovy nebo různé charitativní spolky. Nebojte se nás tedy oslovit i s touto službou. Pokud byste rádi svůj nábytek věnovali nebo darovali, rádi jej odvezeme na místo určení.

Kontaktujte nás a my realizujeme i vaši zakázku vyklízení.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování