777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Vyklízení Praha 6

Nepřidělávejte si starosti s vyklízením. Nechte vše na specialistech, kteří se vyklízecími pracemi živí a mají je v malíčku. Firma Profigroup zajistí vše potřebné ohledně vyklízení vaší nemovitosti. Ať už potřebujete vyhodit věci z bytu, kanceláře, celé firmy nebo jen vyprázdnit sklep, jsme tu pro vás.

Vyklízení bytů v Praze a okolí probíhá zpravidla ve všední den, a to zejména s ohledem na otevírací dobu sběrných dvorů a skládky. Za příplatek je možné domluvit vyklízecí práce o víkendu.

Vyklízení Praha 6

Jak probíhá vyklízení

U vyklízení vůbec nemusíte být přítomni. Naši pracovníci se postarají o vše potřebné. Stačí, když jim otevřete byt a pak už můžete jít do práce, nakoupit, umýt si auto nebo cokoliv jiného, jako v kterýkoliv běžný den. Vyklízení vás nijak neomezí.

Naši pracovníci se hned vrhnou do práce. Začnou velkými kusy nábytku, které dle potřeby buď odnesou v celku nebo rozbijí přímo v místnosti. Až budou odnesené skříně, komody, gauče, tak přijdou na řadu stoly, židle a další drobný nábytek. Na závěr se z bytu nebo kanceláře odnesou drobnosti v pytlích nebo taškách.

Cena za vyklízecí práce

Každá cenová nabídka je individuálně přizpůsobena zákazníkovi. V ceně je zohledněn celkový čas, strávený vyklízením nemovitosti. Důležitá je také celková váha nábytku, za kterou se na skládce platí poplatek.

Kontaktujte naše dispečery s vaší poptávkou. Rádi ji zrealizujeme k vaší plné spokojenosti, abyste se nemuseli vůbec o nic starat a mohli jste si začít byt zařízovat novým vybavením nebo prodat.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování