777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Vyklízení Praha 5

Když potřebujete vyklidit byt, vyklidit dům nebo vyklidit kancelář, jsou tu kluci z Profigroup. Usměvavá parta kluků středního věku, která umí vzít za práci a udělá co vám na očích uvidí. Vyklidíme celý byt nebo jen jeho část.

Před vyklízením procházíme byt se zákazníkem, abychoom si ujasnili vše potřebné. Zvlášť v případech, kdy se nevyklízí kompletní byt, ale jeho část zůstává, je tento krok hodně důležitý. Jakmile je vše ujasněno, začíná vyklízení.

Vyklízení Praha 5

Pokud je to jen trochu možné, snažíme se zachovat majiteli bytu i spolubydlícím co největší komfort. Někdy je však potřeba některé kusy nábytku chvíli nechat na chodbě a nebo něco rozbít přímo v bytě. Kvůli tomu je vhodné, aby byli ostatní nájemníci vchodu předem informováni o vyklízení.

Díky včasné informaci lze předejít mnohým nepříjemnostem při komunikaci s rozčílenými sousedy. Když mají čas se na vaše vyklízení připravit, setkáte se s mnohem větším pochopením a celá akce utíká rychleji.

Pokud budete potřebovat, tak umíme také stěhování a skladování.

O nich se nemusíte starat

Samozřejmě můžete před vyklízením bytu připravit nějaké kusy nábytku blíže ke dveřím nebo se pokusit rozložit skříň nebo postel. Není to však nutné. Někdy zákazníci tímto krokem spíš našim klukům jejich práci zkomplikují než že by pomohli.

Naši pracovníci se postarají o vše důležité. Malé kusy odnesou najednou, velké kusy většinou už v bytě rozbíjejí. Předchází se tím zbytečně komplikované manipulaci na společných prostorách chodeb a omezování sousedů.

Když je všechen nábytek a drobnosti v autě nebo autech (dle velikosti zakázky), provedou naši pracovníci základní úklid - zametení a odvoz odpadu.

Pak už odjedou s nábytkem určeným k likvidaci na sběrný dvůr nebo na skládku, dle domluvy se zákazníkem.

Cena vyklízení

Kontaktujte nás s vaší poptávkou a my vám obratem sdělíme nezávaznou cenovou nabídku. Cena je závislá na délce vyklízení a v případě odvozu na skládku i na množství kilogramů.

Svěřte nám vaše starosti s vyklízením bytu nebo kanceláře a budete spokojeni.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování