777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Provádíme vyklízení v pozůstalosti na klíč v Praze a okolí. 

Jak jednoduše vyklidit byt v pozůstalosti

Pokud stojíte před složitou překážkou, jako je například vyklízení bytu v pozůstalosti po osobě vám nejbližší, rozumíme, že je celá nastalá situace pro vás těžká emocionálně i fyzicky. Neváhejte se obrátit na naše specialisty, kteří vám pomohou s vyklízením pozůstalosti. Naši specialisté provádějí vyklízení diskrétně a s individuálním přístupem. Řekněte nám, co chcete ponechat, a o vše ostatní se postaráme za vás. 

Vyklizení bytu praha

Proč si objednat vyklízení od PROFIGROUP

Naši stěhováci v PROFIGROUP mají s vyklízením nemovitosti bohaté zkušenosti. Pro vyklízení používáme vhodné stěhovací pomůcky. Veškerý inventář pečlivě vytřídíme a provedeme ekologickou likvidaci. Pro nepotřebné vybavení domácnosti necháme přistavit velkoobjemový kontejner. Vysloužilé elektrospotřebiče a nábytek odvezeme do sběrného dvora. Věci, které si přejete ponechat, dáme stranou, nebo je odvezeme na vámi požadovanou adresu. 

Jak probíhá vyklízení nemovitosti od PROFIGROUP

Vyklízení v pozůstalosti v Praze provádíme dle předepsaných předpisů. Veškerý nábytek, elektrospotřebiče, textil, vybavení domácnosti aj., likvidujeme dle platných norem v příslušném sběrném dvoře. Jakékoliv vyklízení nemovitosti Praha a ostatních částí měst, provádíme dle platné legislativy (veškerý komunální a recyklovatelný odpad je dle novely zákona č. 229/2014 Sb. zakázáno ukládat na povrchové skládky). 

Objednejte si vyklízení nemovitosti u PROFIGROUP

Rozumíme, že vyklízení nemovitosti v pozůstalosti si přejete udělat rychle, precizně a především diskrétně. Podívejte se na naše reference, které vám napoví, komu jsme s vyklízením v nedávné době pomohli. Obraťte se na naše specialisty a objednejte si vyklízení nemovitosti Praha za nejlepší ceny.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování