777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Při práci postupujeme dle legislativy. 

Vyklízení bytu v pozůstalosti na Praze 6 od PROFIGROUP

Smrt v rodině je vždy tragickou událostí. Práce na vyklízení bytu v tomto případě je o mnoho těžší pro osoby blízké než pro ty, které nepoutá k majetku žádné citové pouto. Navíc je nutné při vyklízení pozůstalosti pracovat podle platné legislativy. Málokdo ví, co tato legislativa obsahuje. Naše společnost PROFIGROUP se specializuje na vyklízení bytů a rodinných domů v pozůstalosti. Postupujeme dle platných předpisů a vždy s maximálním ohledem na vaše požadavky. 

Vyklízení Praha

Vyklízení bytu v pozůstalosti na Praze 6 podle platné legislativy u pronajatého bytu 

Vyklízení v pozůstalosti na Praze 6 podle platné legislativy připadá vždy na dědice věcí, které se nacházejí v bytě. Pokud je byt v pronájmu a dědicové tak neučiní, může se pronajímatel obrátit na soud pomocí žaloby. Jestliže se situace nezmění ani půl roku od smrti nájemce, má pronajímatel možnost byt vyklidit, neboť touto dobou nájem zaniká. A co s věcmi v bytě? Pokud si je dědic nakonec nepřevezme, pronajímatel je může prodat.

Jak postupovat během vyklízení bytu v pozůstalosti 

Dříve, než se pustíte do celkového vyklízení, doporučujeme jednotlivé věci protřídit. Můžete totiž nalézt mnoho předmětů, ke kterým máte osobní vztah. Těch se s největší pravděpodobností nebudete chtít vzdát. Pak přichází na řadu další kroky. Funkční elektroniku, zachovalé vybavení, knihy a další inventář, je možné nabídnout k prodeji. Posledním krokem je vyklízení. S tím vám pomohou naši stěhováci, kteří se na vyklízení bytů specializují a mají s touto činností bohaté zkušenosti. 

Objednejte si vyklízení bytu v pozůstalosti právě nyní

Nedělejte si starosti, jak všechny věci odnosíte a čím je odvezete do sběrného dvora. Zavolejte si náš tým profesionálů z PROFIGROUP. Poradíme vám, jak postupovat se tříděním věcí a poté se postaráme o kompletní vyklízení bytu. Podívejte se na naše reference, komu jsme s vyklízením na Praze 6 již pomohli. 

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování