777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Kontaktujte nás

Byt po rodičích nebo zvláště po prarodičích, bývá pro mladé lidi nemoderní. Proto bývá prvním krokem při převzetí bytu z pozůstalosti jeho vyklizení. Vyhodíme skříně, stoly, postele, gauče. Vše odvezeme buď na domluvený sběrný dvůr nebo na skládku. Kontaktujte nás.

Cena vyklízení

Náklady za vyklizení standardně zařízeného bytu 2+1 se v průměru pohybují mezi 8 až 12 tisíci korunami. Vše závisí na množství vyklízeného nábytku, zda je nutná demontáž nebo je možno využít výtah a kolik se v bytě nachází drobností.

Jak snížit náklady

Udělejte si čas a věnujte jeden den pytlování nepořádku a drobností. Odnos pytlů bude partě z vyklízecí společnosti trvat mnohem kratší čas než když budou pytle nejprve plnit a pak teprve odnášet. Pozor, abyste nepytlovali do nekvalitního materiálu. Pokud vezmete za vršek pytle a on se dole pod tíhou svého obsahu protrhne, bude celá vaše práce zbytečná.

Informujte sousedy

Ať už máte ve vchodě, kde se bude vyklízet, jakékoliv vztahy se sousedy, je vhodné je dopředu informovat o tom, že se chystáte byt vyklidit. Nemusíte zrovna každému zazvonit u dveří, úplně postačí papírek do schránky nebo informace na společné nástěnce (dostanete od nás po objednání zakázky).

Vyklízení Praha

Provádíme vyklízecí práce nejen na území hlavního města Praha, ale také po celém Středočeském kraji. Pomůžeme vám, pokud chcete vyklidit dům, byt, chalupu nebo stodolu. Kontaktujte nás a zjistěte nezávaznou cenovou nabídku.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování