777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Hoďte starosti s vyklízením za hlavu a objednejte si profi vyklízení od PROFIGROUP.

Vyklízení bytů a domů

Při vyklízení bytu, domu nebo půdy od firmy PROFIGROUP, můžete své starosti s klidem hodit za hlavu. Už nemusíte řešit, kde začít, jak správně recyklovat vysloužilé elektrospotřebiče, nebo kam odvézt nepotřebný nábytek. Nechte si od nás vystěhovat staré vybavení, ostré střepy nebo tunu suti z vašeho bytu co nejrychleji. Špinavou a mnohdy i nebezpečnou práci svěřte do rukou našim odborníkům. 

vyklízení nemovitostí

Proč si objednat vyklízení bytů od nás

  • nabízíme profesionální a levné vyklízení bytů, domů, půd i sklepů
  • vyklízíme ve městě Praha, Středočeském kraji i celé republice
  • odvezeme odpad na legální smluvní skládky

Vyklízení starých a špatně přístupných prostor

Ať už se jedná o vyklízení pozůstalostí nebo starých půdních prostor, ze kterých se může postavit luxusní apartmán, vždy najdeme nejefektivnější způsob vyklízení. Zvláště půdy jsou obvykle špatně přístupné a musí se počítat s překážkami a problémy během vyklízení. Na tyto situace jsme zvyklí, máme potřebnou technologii i mnohaleté zkušenosti.

Především ve starých domech je skryto mnoho problémů s přepravou. Může to být úzké schodiště, převýšení, rampy. Za roky praxe víme, jak s těmito problémy při vyklízení naložit a najdeme nejlepší způsob, abychom nezničili interiér. 

Proč si objednat vyklízení od PROFIGROUP

Nedělejte si starosti, kam se starými věcmi. Víme, že leckdy vyklízení pozůstalostí v sobě skrývá také citové emoce. Svěřte tuto práci našim profesionálním stěhovákům. Zaručujeme perfektní vyklízení.

Po naší práci se můžete pustit do rekonstrukce, popřípadě se rovnou nastěhovat, dovolí-li to stav nemovitosti. V případě nutnosti používáme speciální techniku, vybavení a samozřejmostí jsou bezpečnostní oděvy a rukavice. Nezalekneme se ani vyklízení velkých prostor s vysokou mírou znečištění. Podívejte se na naše reference, jaké zkušenosti máme s vyklízením nemovitostí.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování