777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Vyklízení Praha Modřany

Zabýváme se vyklízením bytů, vyklízením půd, sklepů, kanceláří i pozemků. Jsme specialisty ve svém oboru. Na vyklízecí práce posíláme pouze nezbytně nutný počet pracovníků, a tak šetříme zákazníkům jejich peníze.

Cena vyklízení je závislá na délce zakázky a množství vyklízených věcí. Naše kalkulace je přehledná a férová. Co si domluvíme, to platí. Vyklízení v Praze a Středočeském kraji provádíme vozy Iveco Daily, kam se vejde nábytek z bytu 2+1.

Vyklízení Praha Modřany

Máme více vyklízecích part, a tak pro nás není problém vyklidit rodinný dům nebo jiné rozsáhlé objekty. Se zákazníkem vždy jednáme na rovinu a nabízíme nejvýhodnější variantu pro obě strany. Nemusíte se tedy bát, že byste platili za něco, co nakonec ani nevyužijete.

Odvoz nepotřebných věcí na skládku

Veškerý nábytek, který máte určený k odvozu, likvidujeme okamžitě na skládce. Tato varianta se nám při vyklízení ukázala jako mnohem efektivnější, než odvoz na sběrný dvůr, kde je proces odbavení zbytečně zdlouhavý a zákazník zde tráví zbytečně moc času.

Není zároveň problém se domluvit, že část nepotřebného nábytku odvezeme na jinou adresu k dalšímu využití - např. k charitativním účelům, nebo na uskladnění. Vše vyřešíme během jediného dne, opět po domluvě a odsouhlasení se zákazníkem.

Cena vyklízení zdarma

Na vaši poptávkou reagujeme v co nejkratším možném čase. Cenovou nabídku na vyklízení vám sdělíme obratem a zcela zdarma. Cenová nabídka je nezávazná, můžete se tedy v klidu rozmyslet a porovnat naši nabídku s konkurencí.

V Praze patříme mezi nejlepší. Dbáme na firemní kulturu, slušné vystupování a efektivní poměr cena/výkon. Vyzkoušejte naše služby vyklízení, budete spokojení!

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování