777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

PNáš tým profi stěhováků od PROFIGROUP se specializuje na vyklízení komerčních prostor.

Vyklízení kanceláře v Praze a okolí

Naskytla se vám skvělá příležitost rozšířit svou stávající kancelář o vedlejší prostor, který zůstal prázdný po předchozích nájemnících? Láká vás představa větší kanceláře, kterou můžete přestavět na reprezentativní zasedací místnost nebo větší kancelář, která bude reprezentovat vaši firmu? Je však plného harampádí po předchozím majiteli? Neváhejte a domluvte si odkoupení tohoto prostoru. S vyklízením kanceláře vám pomohou naši profi stěhováci, kteří se specializují na vyklízení kanceláří, skladů, výrobních hal i celých firemních areálů.

vyklizení kanceláře

Vyklízení od PROFIGROUP

Naše společnost PROFIGROUP se specializuje na stěhování, vyklízení a pronájem skladů. Svým zákazníkům nabízíme komplexní služby v oblasti vyklízení komerčních prostor. Zavolejte si k nám a my vám pomůžeme vyklidit vaši kancelář tak, aby byla připravena na stavební úpravy nebo pokud to technický stav dovolí, rovnou na přestěhování vašeho inventáře. 

Jak probíhá vyklízení kanceláří v Praze

Nejdříve k vám pošleme našeho technika, který s vámi projde celý objekt. Poslechne si vaše požadavky, připraví časový harmonogram, doporučí počet stěhováků i velikost stěhovacího vozu. Následně připraví časový harmonogram a cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení si pro vás rezervujeme termín v diáři a v den D k vám pošleme naše specialisty. Ty vyklidí prostor do posledního smítka a nakonec vám předají hotové dílo.  

Proč si objednat vyklízení kanceláře u nás

  • přistavíme velkoobjemový kontejner 
  • veškeré staré vybavení roztřídíme 
  • vysloužilé elektrospotřebiče ekologicky recyklujeme
  • uklidíme hrubé nečistoty 
  • předáme hotové dílo 

Objednejte si vyklízení kanceláře u nás

Nechte svou firmu rozvíjet o nové reprezentativní prostory, které zapůsobí na vaše nové i stávající klienty. Investujte do nových prostor a práci spojenou s vyklízením kanceláře po původních majitelích nechte na nás. Zavolejte si naše profi stěhováky a o vše ostatní se postaráme za vás. Stačí nám předat klíče a veškeré nepotřebné harampádí odstraníme. Vy si od nás převezmete dokonale čisté prostory, připravené pro další využití.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování