777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Vyklízení hotelu v Praze

Jednou z našich lednových zakázek bylo vyklízení menšího hotelu v Praze. Zákazník jej zakoupil od původního majitele, který budovu již několik let nevyužíval. Vyklízecí práce byly naplánovány na tři dny, s tím, že část nábytku se odvezla na skládku a část do našeho externího skladu.

Parta našich pracovníků zahájila akci podrobnou prohlídkou celé budovy, abychom zjistili, jaký objem nábytku a dalších drobností se bude vyklízet. Vyklízení pak rychle ubíhalo a jednotlivé pokoje hotelu byly rychle vyklizené.

Vyklízení hotelu Praha

Největší objem vyklízení tvořily postele, skříně, stoly a židle. Skříně jsme si rovnou v pokojích rozbíjeli na desky, abychom eliminovali možnost poškození chodeb, výtahu a schodišťového prostoru. Naši pracovníci se rozdělili do jednotlivých part, které si práci postupně předávali, a tak vše probíhalo hladce.

Cena za velké vyklízení

Vzhledem k rozsahu zakázky byla se zákazníkem domluvena předem celková cena za práci s následným zohledněním skutečného objemu likvidovaného nábytku. Nakonec jsme vyklizení hotelu zvládli ve stanoveném termínu a k absolutní spokojenosti zákazníka.

Zákazník za vyklizení hotelu, tedy vyklizení všech pokojů, kuchyně, přednáškového sálu a restaurace zaplatil částku kolem sedmdesáti tisíc korun.

Před vyklízením bylo ještě skladování

Než jsme zahájili vyklízení hotelu, uskutečnili jsme nejdříve skladování. Zákazník si přál některé kusy nábytku zachovat pro další využití, a tak jsme mu nabídli naši službu skladování. Věci jsme obalili do ochranné fólie, naložili a odvezli do skladu. Tam bude čekat na své další využití, až bude hotel po rekonstrukci.

Kromě vyklízení a skladování nabízíme také stěhování nebo autodopravu. O těchto službách se více dozvíte na našich webových stránkách

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování