777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Inspirujte se radami našich stěhováků, nebo si rovnou nechte pomoci s vyklízením bytů od našich profesionálů z PROFIGROUP. 

Nejlevnější vyklízení bytů v Hostivici 

Vyklízení bytu po původním majiteli může být leckdy náročnou disciplínou. Zvláště v případě, kdy je byt po okraj zahlcen nejrůznějším vybavením, vysloužilými spotřebiči a dalšími věcmi. Kam vše bezpečně odvézt, jak postupovat při vyklízení těžkých břemen a kde sehnat dodávku, kterou odvezete vybavení? 

Vyklízení na klíč

Svěřte vyklizení bytu do rukou spolehlivé firmy

Naše firma PROFIGROUP se specializuje na vyklízení bytů již dlouhé roky. Umíme si poradit s vyklízením bytu, domu, sklepa i půdy. Při vyklízení postupujeme podle předepsaných postupů. Veškeré vybavení pečlivě vytřídíme. Nepotřebné věci odvezeme do sběrného dvora, ostatní necháme dle předem dohodnutého postupu.  

Vyklízení bytu na klíč

Stejně jako klasické vyklízení bytu můžete využít i naší službu vyklízení bytu na klíč. Jde o službu těm majitelům, kteří mají časové indispozice nebo z jiného důvodu. Celý proces je postaven samozřejmě na vzájemné dohodě obou stran, důvěře a profesionálním jednání. Majitel bytu po zásahu našich stěhováků přijde do vyklizeného bytu a nemusí se o nic starat. Veškeré práce probíhají, jak už bylo řečeno po vzájemné dohodě.

Co zajišťujeme během vyklízení bytu v Hostivicích 

  • přistavení velkoobjemového kontejneru
  • vynošení nábytku, elektrospotřebičů a nepotřebných věcí 
  • odvoz odpadu do sběrného dvora / skládku
  • likvidaci toxického odpadu 

Objednejte si vyklízení bytu v Hostivici právě nyní

Vyklízení je neoblíbená činnost, kterou je lepší nechat do rukou profesionálů. Objednejte si vyklízení bytu, rodinného domu, sklepa nebo půdy. Zajišťujeme vyklizení nemovitosti za nejlepší ceny v Hostivici i ostatních částech republiky. Podívejte se na naše reference a svěřte svůj byt do rukou našich stěhováků. 

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování