777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Když si koupíte již postavený dům, je pravděpodobné, že v něm najdete po předchozích majitelích řadu nepotřebného nábytku. A pak je potřeba jej vyhodit. Od toho jsme tu my. Vyklízíme rodinné domy, firmy, byty i celé budovy.

Vyklízení (nejen) v pražské Chuchli

Tentokrát si nás majitel nemovitosti pozval k vyklizení kompletního vybavení rodinného domu. Čekala nás tedy práce na celý den v počtu šesti lidí. Po příjezdu a obhlídce nemovitosti jsme si rozdělili úlohy a zahájili vyklízecí práce.

Nejdelší čas nám nakonec zabralo dostat z půdy velké množství stavebního materiálu. Jednalo se o střešní tašky a cihly, a tak byla práce opravdu zdlouhavá. Naštěstí byl majitel domu velice rozumný a chápal, že čas potřebný k likvidaci tohoto odpadu bude trochu delší.

Vyklízení celého rodinného domu nám nakonec i s odvozem materiálu a jeho likvidací zabral osm a půl hodiny. Zákazník byl velmi spokojený s odvedenou prací i cenou, která se od předběžného odhadu moc nelišila.

vyklízení domu

Vyklízení bytů, půd, sklepů a společných prostor

Kromě rodinných domů a kanceláří vyklízíme i všechny ostatní druhy nemovitostí. Vyklízíme pro společenství vlastníků i pro domácnosti. Když máte byt v pozůstalosti, v exekuci nebo po jiném předchozím majiteli, zbavíme vás nábytku i drobností.

Veškerý nepořádek odvezeme k ekologické likvidaci na skládku nebo sběrný dvůr. Cena vyklízení je závislá na délce vyklízení a hmotnosti odpadu. Byt 2+1 může stát 8000 Kč, ale také třeba 15000 Kč. Vždy záleží na individuální zakázce.

Pokud chcete využít našich vyklízecích prací, neváhejte nás kontaktovat. Obratem obdržíte bezplatnou a nezávaznou cenovou nabídku. Pokud bude pro vás zajímavá, rychle se domluvíme na realizaci akce a vy již brzy budete mít byt k dispozici pro vlastní úpravy a zařízení.

 

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování