777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Region Praha

Naším hlavním působištěm je Praha, ale jezdíme i do ostatních měst - Beroun, Příbram, Kladno... Jsme specialisté na vyklízení. Tuto službu nabízíme již přes deset let. Snažíme se navrhnout zákazníkům za vyklízení co nejpříznivější cenu a co nejrychlejší variantu.

Cena vyklízení

Naše kalkulace na vyklízení (ale i pro stěhování či skladován) je jednoduchá a přehledná. Zákazník má tak možnost lehce kontrolovat celkové náklady na vyklízení. Ceník vyklízení najdete v samostatném odkazu. U vyklízení chalup počítejte s částkou od 5 do 40 tisíc korun. Záleží, jak moc je vaše chalupa plná nepotřebného nábytku.

Počítáme čas a kila

Pro výpočet ceny za vyklízení jsou pro nás nejdůležitější čas a hmotnost. Čas, který zabere celé vyklízení, je základem celé ceny. Přičítáme cestu na skládku a dobu strávenou na skládce. Tato celková doba se vynásobí předem dohodnutou hodinovou sazbou. K částce za čas vyklízení se pak přičte částka za kilogramy.

Vyklizení chalupy

Při zakázce na vyklízení chalupy, chaty nebo stodoly je důležité, jaký přístup k nemovitosti máte. V případě, že se nedá vjet na pozemek a naši pracovníci vše budou nosit na větší vzdálenost, bude pochopitelně čas celého vyklízení delší, než když budeme mít možnost přistavit vůz přímo k vratům.

Odvoz na skládku

U vyklízení chalup nenabízíme odvoz na sběrný dvůr. Veškerý nábytek i drobnosti vozíme na smluvní skládku. Jelikož je skládka zpoplatněna, musíme od zákazníka vybrat poplatek i my. Výhodou tohoto řešení je, že zákazník s námi na skládku nemusí. Zakázka tak pro něj končí po naložení posledního kusu nábytku do vozu.

Kontaktujte nás

Zavolejte si o nezávaznou cenovou nabídku. Přijedeme vyklidit i vaši nemovitost. Vyklízíme už řadu let, máme spoustu zkušeností a také velkou spoustu spokojených zákazníků.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování