777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Objednejte si u naší firmy PROFIGROUP vyklízení firemních areálů. 

Vyklízení skladů v Praze a okolí

Má vaše firma potenciál pozvolného růstu, ale do stávajícího areálu se nevejdou další výrobní linky ani zaměstnanci? Poohlédli jste se v okolí po novém areálu a našli jste přesně podle svých potřeb, jenže je plný nepotřených věcí od předchozího majitele? Nezoufejte! Objednejte si naši firmu PROFIGROUP! Máme mnohaleté zkušenosti s vyklízením firemních areálů, kanceláří a skladů.

Jak probíhá vyklízení firemních areálů

Zavolejte si našeho technika přímo do areálu. Ten zhodnotí situaci, změří velikost dveří a vrat, projde si stávající inventář a vybere vhodnou velikost stěhovacího vozu. Následně s vámi probere krok za krokem plán vyklízení firemního areálu a nakonec cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení k vám přijede náš tým profesionálně vyškolených stěhováků, kteří se specializují na stěhování těžkých břemen i předmětů z těžko přístupných míst.

vyklizení areálu

 

Vše odvezeme do sběrného dvora a necháme ekologicky recyklovat. Předměty, které chcete ponechat, necháme stranou. Celý areál vyčistíme od hrubých nečistot a následně vám předáme dokonale čistý prostor, připravený pro rekonstrukci nebo přímo k nastěhování vašeho inventáře. 

Výhody vyklízení skladů od firmy PROFIGROUP

  • připravíme cenovou kalkulaci i plán vyklízení celého areálu
  • pošleme k vám tým profesionálních stěhováků s vlastním stěhovacím vozem
  • necháme přistavět velkoobjemový kontejner 
  • vyklidíme i těžko přístupná místa
  • provedeme úklid hrubých nečistot na podlahách, stěhách i stropech
  • předáme prostor připravený k dalšímu použití

Objednejte si vyklízení firemního areálu

Nedělejte si starosti, kam odvezete veškeré harampádí a jak odvezete staré vybavení a elektroniku. Objednejte si vyklízení od PROFIGROUP. Podívejte se na naše reference, jaké máme za sebou zkušenosti, a následně se spojte s naším technikem, který s vámi projedná veškeré podrobnosti vyklízení vašeho firemního areálu. Těžkou práci nechte na nás. Vy se zatím můžete věnovat svému obchodu!

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování