777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Zjistěte si informace

Před objednáním vyklízení si pečlivě zjistěte co nejvíce informací o firmě, které zakázku zadáte. Určitě nekoukejte pouze na cenu, respektive i cena vám může napovědět o tom, jací lidé vám byt nebo dům přijedou vyklidit.

Přehnaně nízká cena by pro vás měla být varováním. Ceně totiž bude odpovídat i provedená služba a vybavení, včetně použitého vozu. Parta s chatrným autem určitě nebude působit moc důvěryhodně. Zkontrolovat si to můžete především na jejich internetové prezentaci.

Jestliže má firma na svých stránkách pouze ilustrační fotky, pak má asi nějaký důvod, proč neukazovat reálné snímky ze svých realizací.

Vyklízení na doporučení

Nebojte se zeptat na pracovišti, v obchodě nebo v rodině, jestli někdo nezná osvědčenou firmu, která by vám zajistila vyklizení vašeho objektu. Firma, která je na trhu delší dobu, bude určitě známá. A osobní zkušenost je tím nejlepším měřítkem. Ovšem ani tady není vhodné bezmezně věřit. Co se jednomu zdá jako standard, druhému nemusí stačit.

Vyptejte se na co nejvíce podrobností - vyklízejí tam mladí kluci, Češi, přijedou v otrhaném oblečení, s fungujícím autem, uklidí po sobě?

Při výběru správné firmy na vyklízení je spousta kritérií, na které je potřeba koukat. Samozřejmě, že pokud potřebujete odvézt lednici na sběrný dvůr, nepotřebujete k tomu renomovanou firmu s perfektními recenzemi. Naopak při vyklízení větších prostor - domu, stodoly, půdy, firmy - už se vyplatí delší příprava.

Kontaktujte Profigroup

Naše firma působí na trhu vyklízení přes pět let. Za tu dobu jsme uskutečnili přes tisíc zakázek. Dobré jméno firmy je pro nás důležité a proto jsou naši zaměstnanci pečlivě vybíráni, průběžně školeni a neustále kontrolováni. Umíme nejen vyklízení, ale také stěhování nebo skladování.

Kontaktujte nás s vaší poptávkou a my vám nezávazně nabídneme naše služby. Působíme v Praze, Berouně, Kladně, Příbrami a dalších městech.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování