777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Pomůžeme vám přestěhovat byt i kancelář všude po Praze i celé České republice.

Stěhování Praha 5

Potřebujete přestěhovat svůj byt nebo dům na Praze 5? I vaše stěhování může probíhat bez zbytečných průtahů, shonu a stresu, pokud si na pomoc přizvete naši specializovanou stěhovací firmu.

Jsme profesionálové s mnohaletou praxí, specializující se na stěhování po Praze 5 a to kamkoliv po Praze i do všech koutů České republiky. Kromě stěhování se zabýváme rovněž vyklízením, odvozem vysloužilých věcí do sběrného dvora a další služby spojené se stěhováním. 

Stěhování Praha 5 a uskladnění

Při stěhování může nastat situace, kdy budete potřebovat uskladnit své věci do doby, než se na nové adrese zabydlíte. Objednejte si u nás pro tyto případy skladové prostory, do kterých uložíte několik málo krabic i kompletní zařízení vaší domácnosti.

stěhování Praha 5

 

Pronajímáme skladové kóje na neomezeně dlouhou dobu. Ke svým věcem budete mít přístup kdykoliv během dne a své věci nonstop pod dohledem díky bezpečnostním kamerám. 

Stěhování Praha 5 podle plánu

Se stěhováním máme bohaté zkušenosti. Svým zákazníkům pomáháme s kompletní realizací stěhování bytu i firmy. Před stěhováním vás navštíví náš specialista, který s vámi projde všechny náležitosti, určí cenovou kalkulaci, připraví stěhovací plán včetně nejlepší trasy i možnosti půjčení obalového materiálu. Na základě domluvy k vám v požadovaném termínu přijedou naši specialisté a pustí se do práce. 

Proč si objednat stěhování Praha 5 u nás

  • po odsouhlasení k vám přijedou naši stěhováci a připraví nábytek na odvoz
  • veškerý nábytek i vaše věci zabalíme tak, aby nedošlo k mechanickému poškození
  • naložíme věci do auta a důkladně připevníme
  • nábytek a ostatní věci odvezeme na novou adresu a vynosíme 
  • pomůžeme vám se smontováním nábytku 

Podívejte se na naše reference a poté si objednejte ještě dnes stěhování po Praze 5. Těžkou práci nechte na našich zručných stěhovácích a užijte si naplno ten krásný pocit, ze stěhování na novou adresu. 

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování