777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Pomůžeme vám s vyklízením kanceláře, archivu, zasedací místnosti i dalších částí vaší firmy.

Vyklízení kanceláří v Praze  

Investovali jste do koupě nové kanceláře a nebytových prostor v Praze, ale potřebujete pomoci s vyklízením? Nebo renovujete a chcete odvést veškerý starý nábytek a vybavení vaší firmy do sběrného dvora? Obraťte se na zkušenou firmu, která vám pomůže s vyklízením a odvozem rozměrných kusů nábytku, elektrospotřebičů a dalšího původního vybavení kanceláře. Specializujeme se na vyklízení komerčních prostor a nebytových prostor. 

Vyklízení Praha

Vyklízení od PROFIGROUP

Naše firma PROFIGROUP působí na trhu již více jak šestnáct let a za dobu své existence pomohla s vyklízením kanceláří, skladů, výrobních hal i hotelů mnoha firem. S vyklízením máme bohaté zkušenosti. Při práci postupujeme podle předepsaných postupů, používáme kvalitní stěhovací pomůcky. Odvoz vysloužilého vybavení provedeme dle platné legislativy (veškerý komunální a recyklovatelný odpad je dle novely zákona č. 229/2014 Sb. zakázáno ukládat na povrchové skládky). 

Proč si objednat vyklízení od PROFIGROUP

  • zprostředkujeme přistavení velkoobjemového kontejneru
  • protřídíme materiál určený k likvidaci a jeho odvoz
  • provedeme hrubý úklid po vyklízení a připravíme prostor pro další použití 
  • zajistíme odvoz odpadu na skládku a likvidaci podle příslušných norem

Objednejte si vyklízení kanceláře u PROFIGROUP

vyklízením kanceláře vám rádi pomohou naši stěhováci z PROFIGROUP. Zavolejte si k nám pro pomoc právě nyní a nechte si spočítat cenovou nabídku vyklízení kanceláře. Po vyklízení prostor zameteme, popřípadě zbavíme ostatních nečistot. Předáme vám perfektně čisté komerční prostory, připravené k okamžitému použití. Podívejte se do našich referencí, komu jsme již s vyklízením kanceláří v Praze a okolí pomohli.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování