777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Po vyklízení zbývá řada nábytku, která by šla ještě použít. Právě tomu nyní dáváme šanci, aby si jej za drobný peníz odvezl nový majitel.

Nábytek na zahradu

Ať už potřebujete nábytek na zahradu nebo do garáže, prostě někam, kde nemusí "dělat parádu", ale hlavně musí plnit funkci, pak už brzy najdete právě tento nábytek do garáže nebo do stodoly u naší partnerské pobočky.

Nábytek na zahradu

Jezdíme vyklízet byty i kanceláře už několik let. Za tu dobu jsme odvezli na skládku nebo do sběrného dvora tisíce kilogramů nábytku a drobného materiálu. Řada z nich byla ještě použitelná jinde. Buď byl nábytek kvalitně opečovaný nebo skoro nový.

Místo skládky do garáže

Proto jsme se rozhodli, že tomuto nábytku dáme ještě šanci a za drobný peníz jej nabídneme novým zájemcům. Pro naše zákazníky, kteří si nás objednávají na vyklízecí práce, se nic nemění. My tak jako dosud přijedeme, vše co budete chtít vyneseme do auta a odvezeme pryč.

K vyklízení nepotřebujeme přítomnost zákazníka v bytě nebo vyklízených prostorách. Stačí, když nám otevřete, řeknete, co všechno potřebujete vyhodit a pak už se vrhneme do práce. Můžete samozřejmě s námi celou dobu být, ale budete se nudit. Kluci nemají čas moc mluvit, a tak si připravte něco ke čtení, luštění nebo nějakou práci, při které vám čekání na dokončení vyklízení rychle uteče.

Kontaktujte nás

Neváhejte se na nás obrátit s vaší poptávkou. Obratem vám sdělíme nezávaznou cenovou nabídku zcela zdarma a pak už je na vás, zda si pro realizaci vaší poptávky vyberete naší firmu. Staňte se i vy naším dalším spokojeným zákazníkem.

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování