777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Naše firma PROFIGROUP vám zajistí stěhování bytu 3+1 v Praze za nejlepší ceny a nadstandardní služby. 

Ušetřete za stěhování bytu 3+1 v Praze 

Čeká vás stěhování bytu 3+1 v Praze? Poradíme vám, jak ušetřit finanční výdaje spojené se stěhováním a jak nejlépe zabalit tak, aby nedošlo k mechanickému poškození vašeho majetku. Náš tým stěhováků z PROFIGROUP nabízí pomoc se stěhováním bytu 3+1 v Praze, s balením vaší domácnosti i přípravu nábytku na převoz. 

Jak ušetřit za stěhování

Stěhování bytu 3+1 v Praze: přestěhujte se snadno a rychle i v centru města 

Pro mnohé majitele může být stěhování bytu 3+1 v Praze opravdu náročnou disciplinou. Přestěhování velkého bytu vyžaduje dostatek kartonových krabic, boxů a obalového materiálu, do kterého bezpečně uložíte nejrůznější vybavení a doplňky, které najdete i v těch nejvyšších skříních. 

Jak zabalit všechny drobnosti? 

Než se pustíte do samotného balení, doporučujeme roztřídit všechny nedůležité a nepotřebné věci. Udělejte si hromádku věcí, které už na novou adresu stěhovat nechcete. Fungující věci věnujte na charitu. Rozbité věci odvezte do sběrného dvora a vše ostatní pečlivě zabalte a připravte na stěhování. 

Co je potřeba pro stěhování bytu 3+1 v Praze? 

  • Kartony, krabice
  • Proužky vlnkové lepenky k ochraně rohů a hran
  • Papír, strečová fólie
  • Pevné pytle na velké předměty
  • Lepicí páska, nůžky, provázek
  • Popisovač
  • Stěhovací popruhy

Stěhování velkého bytu jedině s velkými stěhovacími vozy 

Stěhování je proces, který musíte zvládnout bez úhony, v reálně krátkém čase a samozřejmě bez materiálních škod. Nespoléhejte se proto během stěhování na své přátele. Raději si objednejte profi stěhovací firmu PROFIGROUP, která si pro vás rezervuje pevný datum v kalendáři a dorazí dle domluvy v požadovaný čas i s velkým stěhovacím vozem. Náš tým stěhováků vám vynese veškerý inventář do stěhovacího vozu, převeze na novou adresu, kde jej podle vašich potřeb rozmístí a připraví na další použití. Jedině díky našim prostorným stěhovacím vozům ušetříte peníze za přepravu nákladu, který by se musel dělit na několik cest. Podívejte se na naše reference stěhování

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování