777 997 899 Stačí se optat
Kvalitní a profesionální stěhování
Stěhovací auto Stěhovací parta

Zajistíme ekologickou recyklaci vybavení domácnosti a přistavíme velkoobjemový kontejner. 

Na vyklízení si zavolejte odbornou pomoc

Zdědili jste byt, nebo potřebujete vyklidit veškeré staré vybavení, které nahradí nové kusy nábytku? Vyklízení bytu nebo domu je vždy náročná disciplina, kterou je potřeba udělat rychle, efektivně a pokud možná co nejvíce diskrétně. Máte za sebou pozůstalost, trápí vás vzpomínky a nechcete vyklízet byt po svých předcích? Objednejte si naši stěhovací firmu PROFIGROUP. Zajišťujeme kompletní vyklízecí služby, včetně doplňkových služeb, jako je odvoz věcí do sběrného dvora, přistavení velkoobjemového kontejneru a hrubé uklizení prostor. 

Vyklízení Praha

Vyklízení osobních věcí provádějte podle plánu 

Pokud potřebujete vyklidit osobní věci nebo různé důležité dokumenty, postupujte podle jednotlivých místností. S roztříděním jednotlivých věcí nespěchejte a udělejte si systematické "hromádky". Ty pak stačí dát do krabic a poté odvézt do sběrného dvora. 

Nezapomeňte na sklep nebo půdu 

V rámci vyklízecí služby je nutné myslet na to, že budete pracovat s veškerým komunálním odpadem. Vyklízení pozůstalosti se ale netýká pouze bytu nebo domu. Musíte počítat také s vyklízením garáží, sklepů, půd apod. Pokud jsou tyto prostory po okraj přeplněné nechtěným odpadem, doporučujeme obrátit se na naše techniky. Likvidujeme staré vysloužilé spotřebiče, které převezeme do místního sběrného dvora a to dle ceníku místních technických služeb. 

Zlikvidujte odpad ekologicky

Vyklízení nemovitosti je nutné provádět vždy ekologicky. Veškerý nábytek, elektrospotřebiče, textil, vybavení domácnosti aj., se musí likvidovat dle platných norem v příslušném sběrném dvoře. Pokud nemáte dostatečně velký vůz, kterým byste předměty do dvora odvezli, obraťte se na naše stěhováky. Likvidaci po vyklízení nemovitosti provádíme dle platné legislativy (veškerý komunální a recyklovatelný odpad je dle novely zákona č. 229/2014 Sb. zakázáno ukládat na povrchové skládky). 

Objednejte si vyklízení od PROFIGROUP. Zajistíme odvoz vysloužilých spotřebičů, starých skříní i vybavení domácnosti. Už si nemusíte dělat starosti, kam s nepotřebným nábytkem. Vše zajistíme za vás. 

E-mail Profigrouppoptavka@profigroup.cz
Stěhování Praha Profigroup
Telefon Profigroup 777 997 899
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování